#1 2007-10-11 23:07:12

Krolewski

Administrator

6890915
Skąd: Cast Away
Zarejestrowany: 2007-10-11
Posty: 277
Punktów :   
WWW

Krolewski

zwykły chłopak z sąsiedztwa, który idzie własną ścieżką

"Ciesz się, młodzieńcze, w młodości swojej, a serce twoje niech się rozwesela za dni młodości twojej. I chodź drogami serca swego i za tym, co oczy twe pociąga; lecz wiedz, że z tego wszystkiego będzie cię sądził Bóg."

KS Koheleta 11,9

"Dla mistrzów sztuki życia, nie ma wielkiej różnicy między ich pracą a ich rozrywką, ich zajęciem a ich zabawą, ich duchem a ich ciałem, ich informacją, ich odpoczynkiem, ich miłością a ich religią. Z trudem rozpoznają, które jest czym. Po prostu we wszystkim czym się zajmują podążają za swa wizja doskonałości, pozwalając innym decydować czy to praca, czy zabawa."

James Michener

a poza tym...



alchemia - tworzenie mixtur
graffiti - sztuka eliminacji szarzyzny z ulicy
muza - od Bacha po Westbam
liga wloska - AC MILAN

tyle o mnie


http://b12.grono.net/237/25/gallery-60713736-500x500.jpg
"Nie zadowalaj się nigdy tym, co osiągnąłeś. Jeśli myślisz, że jesteś najlepszy, to zaczyna się niebezpieczeństwo. Na krytykę nigdy nie odpowiadaj złością"

Offline

 

#2 2007-10-11 23:52:03

bialy45

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2007-10-11
Posty: 26
Punktów :   

Re: Krolewski

eeeee yyyyyy po takiej prezentacji królewskiego to ja tylko napiszę od siebie że jestem michał (23 l)

Offline

 

#3 2007-10-12 23:19:22

mysliwy

Rada Sojuszu

10628420
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 91
Punktów :   

Re: Krolewski

Krol dal czadu

wiec moze ja cos powiem

imie: Krzysztof

wiek: 22 w listopadzie

woj: opolskie

miasto: Zdzieszowice  (druga co do wielkosci Koksownia na swiecie)

zainteresowania: do dzisiaj byly imprezy (brak czesci zyciorysu wiec z imprezami i libacjom alkoholowym mowie stop) ale takze muzyka punk`rock-owa (strettpunk) i w dalszym ciagu KOBITKI

sport: kibicuje tylko i wylacznie naszej reprezentacji we wszystkich konkurencjach, nawet jak w dupe dostaja
          ale najbardziej lubie grac ludziom na nerwach

tyle juz chyba styknie na moj temat

jesli macie jakies zapytania to na PW lub gg 10628420

pozdrawiam


http://www.ulicznik.net/promo/kapela.gif

Kolejny raz rozrzucisz nogi,kolejny raz wzniesiesz w niebo oczy
kolejny raz poczujesz bol w miejscu co wieszsz pisze o rozkoszy

Offline

 

#4 2007-10-14 23:16:57

Say

Gość

Re: Krolewski

Teraz ja teraz ja

Imie: Marta Barbara ;]

Wiek: Tajne 2 osoby wiedza  to i tak za duzo

Zainteresowania:  sex   Adam Asnyk, Kochanowski, Biologia,Medycyna sadowa..Owady..Parazytologia i inne takie dziwne rzeczy

Skad: Olsztyn(Warmia)

 

#5 2007-10-15 00:16:09

mysliwy

Rada Sojuszu

10628420
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 91
Punktów :   

Re: Krolewski

Marta nie kłam z tym wiekiem bo trzy osoby wiedza ile masz latek


http://www.ulicznik.net/promo/kapela.gif

Kolejny raz rozrzucisz nogi,kolejny raz wzniesiesz w niebo oczy
kolejny raz poczujesz bol w miejscu co wieszsz pisze o rozkoszy

Offline

 

#6 2007-10-15 16:37:34

Say

Gość

Re: Krolewski

hah mysliwy kochanie mylisz sie

 

#7 2007-10-17 12:06:03

Errdil

Berbeć

Zarejestrowany: 2007-10-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: Krolewski

To może troche o mnie:):

Imię: Kamil, dla przyjaciół Errdil:)
Wiek: 20
Zamieszkanie: Chojnice, woj Pomorskie
Zainteresowania: Kończe w przyszłym roku szkołę masażu wiec moim zainteresowaniem jest masaż:), muzyka, troche sport, gry RPG, komputer, itd.

Offline

 

#8 2007-10-18 05:36:34

acapulco

Gość

Re: Krolewski

No to ja też:
Andrzejek
wiek: ??????????????4 dychy ale po co to komu?
skąd? :Jaworzno
Zainteresowanie: balangi,sport i umie chodzić po szynach
pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez acapulco (2007-10-21 15:52:31)

 

#9 2007-10-18 08:18:22

Liberator

Moderator

2612933
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 82
Punktów :   

Re: Krolewski

wiek; 24
imie; Piotrek (jak ktos sie jeszcze niezorientowal )
skad:  Płock
lubie duzo rzeczy za dlugo by wymieniac

Offline

 

#10 2007-10-27 04:52:10

bialy45

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2007-10-11
Posty: 26
Punktów :   

Re: Krolewski

szczerze to nie widzę tu tematu gdzie mógł bym napisać moje pożegnani z ogame więc piszę tu

zaczynałem moją przygodę z ogame na uni36 i oczywiście szło mi tam do dupy (byłem lamą i farmą), grałem tam przez 1 miesiąc i niczego się nie nauczyłem (myślałem że bunkier mnie uchroni i etc.. , same takie pierdoły) , potem zacząłem swoją karierę na u45. Na początku byłem lamą i farmą którą warto było odwiedzać jednak z każdym dniem moje umiejętności rosły.  Coraz więcej czytałem na forach ogame, jak w tą bezsensowną grę się gra , byłem pierdolonym samoukiem, nikt mi nie powiedział jak się bezpiecznie atakuję, jak fsy dobre się robi i takie tam pierdoły. Zalogowałem się na u45 po przeszło  pół roku istnienia tej uni. Pierwszy mój soj to byli sami znajomi  z reala: kurpsi, lord kat47, kodi, polishmilk. wszyscy mieliśmy te same prawa do póki "kodi" nie zaczął wprowadzać ludzi z poza kurpi ( a na tym polegał nasz soj że tylko kurpie tam grają) więc postanowiliśmy w raz z kurpsim że przejdziemy do innego soja, wypadło na "templars" , żyło mi się tam w sumie dobrze, miałem tam swoich "funfli" na których zawsze mogłem liczyć jak np: morl - ( hehe zawsze narzekał na brak wody (dex) ) , spoko człowiek , ryszard - (wielki wojownik  w wojnie ze smerfami - mimo że dużych rw nie wyciągną to pobudzał mnie i kurpsiego do działania jak nikt inny w soju), lusia - super kumpelka i dobry duszek "templars" - troszkę czasu na gg i skype się spędziło , toom - ( co tu dużo mówić, mimo pracy potrafił obudzić się rano i przypilnować mojej floty i kurpsiego jak lecieliśmy po % do wojny - fifol - (były spamer "tempars" - nie słusznie przez mnie wywalony z "templars" za podejrzeniami grania pod koniec wojny na rzecz przeciwnika - za co mi głupio do dziś (sorka fifol   ) , no i w końcu "stans" - dużo godzin na gg się spędziło nie rozumiałem nigdy dlaczego podczas wojny nie wprowadziłeś swojej floty wraz z kolonią do wroga i pewnie nigdy nie zrozumiem ale i tak jesteś według mnie jednym z najlepszych graczy na u45


Tyle o templars

pora na mój nowy soj "JEDI UIO"

Po pierwsze wszystkim nie wtajemniczonym chcę powiedzieć tylko tyle że przeszedłem z aTemplar do JEDI UIO dlatego bo zaimponowali mi swą postawą w wojnie między nami (kto śledzi wojny to wie o co mi chodzi)

Pierwszą osobę którą chcę serdecznie pożegnać jest "acapulco" z którym dobrze się zgadałem i zrobiliśmy dwie piękne podstawki   - pomyśleć że nie dawno lataliśmy za sobą w wojnie naprzeciwko sobie ( w przyszłości uważajcie na niego bo jest naprawdę niebezpieczny )

Dalej będzie piranha666 który jest wielkim wojownikiem u45 (czasami zdarzy mu się przykimać za długo )
ale z takim graczem bez wątpienia muszą się liczyć gracze top 100 (mała flota ale burdel potrafi nią zrobić - wiem co mówię i wszelkie negatywne komentarze na ten temat możecie zachować dla siebie, po prostu znam go i wiem swoje )

Z resztą niestety aż tak się dobrze nie zgrałem ale wiem że : piotrekGK - (świetny ekonom) , pest - (mimo wcześniejszych złomów ode mnie i od kurpsiego na bunkrach jak byliśmy w stanie wojny parę tygodni temu - uważam że potrafisz grać naprawdę dobrze) , myśliwy i królewski - (dobre serca JEDI UIO - podejrzewam że bez was soj dużo by stracił, grajcie dalej bo bez was JEDI UIO to nie ten sam soj )

say - moja szefowa (druga obok stansa jak byłem w "templars") - podejrzewam że jakbyś miała choć troszkę więcej czau na ogame to dużo byś zdziałała

p.s. say - co oznacza "UIO" - nikt tego nie wie
      wiem tylko tyle że to ze starej nazwy soja ale co to znaczy bo poza tobą nikt chyba nie wie
      czekam na wiadomość na gg


Na koniec serdecznie chcę pozdrowić "KURPSIEGO" (KURPSI - jakby ktoś miał problemy z odczytaniem odmiany )

Tak zagorzałego i wrednego gracza uni 45 nie widziało - gracze top 300 i wyżej aż do top 1 mają swoję ST, wielkie bitwy, ogromne % ale pytam czy jest ktoś wśród was na tyle zawzięty żeby poświęcić parę tygodni tylko i wyłącznie na przygotowania i zniszczenie swojego wroga ?? żeby narobić od cholery rakiet, żeby zbombardować gracza który kiedyś wam zawinił, żeby flotę zrobić z bombowców żeby latać na znienawidzone bunkry ?? poświęcić swoją flotę (znaczną część na wloty w bunkier oby tylko % jakiś był do wojny)

może taki się znajdzie ale przed jakimiś bezsensownymi wypowiedziami sprawdźcie najpierw co on w 5 wojnach ( w których miałem zaszczyt brać udział po tej samej stronie) zrobił.

jak zobaczycie to będziecie wiedzieli o czym mówię

ps. 5 wojen w których brałem udział zostało wygranych - oczywiście z moim udziałem (do każdego dałem % i nie dałem zrobić na sobie nawet 1 %)

Templars vs Smerfy
aTemplar vs GSW
aTemplar vs aSGW
aTemplar vs JEDI UIO
JEDI UIO & aTemplar - vs bmw & eDteam


Koniec referatu

farmą byłem 11 miechów temu
9 miechów temu wiedziałem wszystko o ogame (wierzcie mi na słowo) , od tego czasu nikt, kompletnie nikt mnie nie sfarmił nawet o 1k metalu.

p.s. jak ktoś mądry chće podważyć cokolwiek co napisałem to proszę o pisanie na PW

(nabijajcie se posty na spamie )

Offline

 

#11 2007-10-27 06:56:18

acapulco

Gość

Re: Krolewski

hm..no co cóż, łezka może polecieć, szkoda że nie dasz się przekonać ale w pełni Cię rozumiem RL jest ważniejszy.Dzięki Ci za wspólne gonitwy, akcje obronne( szczególnie cieszy mnie "zaplecze spakowało pasztet w recki")a w szczególności za rozmowy. Nie kasuj konta, jak będziesz miał ochotkę wrócić to JEDI UIO jest wieczne, i zawsze Ci podeśle surke na dogonienie nas (Top 1, 2 albo 3)życzę powodzenia w RL,A tak wogóle to jest mi smutno i niech mnie ktoś przytuli
pozdrawiam

 

#12 2007-10-28 16:06:31

Say

Gość

Re: Krolewski

wzruszajace pozegnanie
Bede tesknic
co do czasu to naprawde mam go malo...za co Was wszystkich przepraszam...

 

#13 2007-10-28 17:24:39

mysliwy

Rada Sojuszu

10628420
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 91
Punktów :   

Re: Krolewski

Say jesli chcesz miec wiecej czasu na Ogame to musisz skonczyc z "facet6ami"

ale wredny jestem


http://www.ulicznik.net/promo/kapela.gif

Kolejny raz rozrzucisz nogi,kolejny raz wzniesiesz w niebo oczy
kolejny raz poczujesz bol w miejscu co wieszsz pisze o rozkoszy

Offline

 

#14 2007-10-28 20:12:41

Say

Gość

Re: Krolewski

Klapsa dawno nie dostales

 

#15 2007-10-28 20:29:35

mysliwy

Rada Sojuszu

10628420
Zarejestrowany: 2007-10-12
Posty: 91
Punktów :   

Re: Krolewski

klapsa nie ale wczoraj mnie dziewczyna prawie na smyczy prowadzila

wiec to gorsze niz klaps

ale jej wolno


http://www.ulicznik.net/promo/kapela.gif

Kolejny raz rozrzucisz nogi,kolejny raz wzniesiesz w niebo oczy
kolejny raz poczujesz bol w miejscu co wieszsz pisze o rozkoszy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lipdubug.pun.pl www.juniorzypodokregsosnowiec.pun.pl www.poczujmagie.pun.pl www.ligapokemongra.pun.pl www.miedzywymiarami.pun.pl